13 stycznia 2021
Przedłużenie moratorium możliwe jest dzięki reaktywowaniu przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego Wytycznych dotyczących ustawowych i pozaustawowych moratoriów na spłaty kredytów,
08 stycznia 2021
W związku z obowiązującymi od 1 stycznia 2021 r. zmianami podatkowymi dotyczącymi spółek nieruchomościowych, na podmioty te został nałożony obowiązek
28 grudnia 2020
W dniu 28 grudnia 2020 roku w Wykazie Prac Legislacyjnych Rady Ministrów opublikowano projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w