DOŁĄCZ DO NAS

Członkowie wspierający

Członkowie wspierający to firmy, które chcą aktywnie działać na rzecz polepszania warunków funkcjonowania podmiotów z branży nieruchomości komercyjnych.

Aby dołączyć do Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz opłacić składkę członkowską. Obecnie całoroczna składka dla firm wynosi 7000 zł.

Członkowie zwyczajni

Członkowie zwyczajni to osoby fizyczne, które chcą mieć możliwość decydowania o działaniach Stowarzyszenia PINK poprzez uczestnictwo w Walnym Zgromadzeniu Członków Stowarzyszenia, a tym samym mieć realny wpływ na rozwój Stowarzyszenia.

Wypełniona deklaracja powinna być wysłana mailem na adres kontakt@stowarzyszeniepink.org.pl
oraz w oryginale na adres pocztowy Stowarzyszenia.

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: kontakt@stowarzyszeniepink.org.pl

oświadczenie o przystąpieniu