CEE Summit 2024: A NEW DECADE OF OPPORTUNITY AHEAD [21-22 maja 2024]

10. edycja The CEE Summit – „A NEW DECADE OF OPPORTUNITY AHEAD” odbędzie się już 21 i 22 maja w Warszawie. To najważniejsze wydarzenie na rynku nieruchomości w regionie, gromadzące międzynarodowych inwestorów, lokalnych decydentów i europejskich dziennikarzy. The CEE Summit to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami w regionie oraz omówić nadchodzące wyzwania i możliwości.

Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych po raz kolejny ma przyjemność być patronem tego wydarzenia.

Dla firm członkowskich Stowarzyszenia PINK obowiązuje rabat 15% na wejściówki na wydarzenie.

Konferencja odbędzie się już 22 maja w hotelu InterContinental w Warszawie, a dyskusja obejmie wszystkie główne sektory branży i kluczowe lokalizacje.

Dla międzynarodowych uczestników wydarzenia jest ono poprzedzone (po południu 21 maja) wycieczką po najlepszych warszawskich – nowych oraz nadchodzących – projektach. Oprowadzanie zakończy się powitalnym koktajlem zorganizowanym przez CMS na platformie widokowej na 43. piętrze Varso Tower, z niezwykłym widokiem na Warszawę.

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie: https://lnkd.in/dy8megD8

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Nie możemy doczekać się inspirujących dyskusji!