BUSINESS MIXER – „POST EXPO REAL DRINKS” orgnizowany po raz pierwszy wpólnie przez Urban Land Institute (ULI Poland) i Polską Izbę Nieruchomości Komercyjnych (PINK) [18 października 2023]

POST EXPO REAL DRINKS

Warszawa, 18.10.2023, godz. 18:00 – 20:30

Serdecznie zapraszamy 18 października 2023 roku w godzinach od 18:00 do 20:30 do udziału w BUSINESS MIXER – „POST EXPO REAL DRINKS” organizowanym po raz pierwszy wspólnie przez Urban Land Institute Poland (ULI Poland) i Polską Izbę Nieruchomości Komercyjnych (PINK) dla członków obu organizacji i ich gości.

Na początku wydarzenia, Marcin Juszczyk – Przewodniczący ULI Poland, Capital Park, Pawel Toński – Prezes Stowarzyszenia PINK, Crido oraz Maciej Drozd – Echo Investment  przywitają gości i podzielą się refleksją na temat REIT w Polsce. Następnie Bolesław Kołodziejczyk – Business & Data Director BNP Paribas Real Estate przedstawi prezentację na temat nastrojów i trendów na rynku nieruchomości po Expo Real 2023 – „Co słychać na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce?”.

Dziękujemy firmie CRIDO za udostępnienie przestrzeni oraz wszystkim sponsorom za wsparcie w organizacji tego wydarzenia.