KONFERENCJA: NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W CIEKAWYCH CZASACH – EKONOMIA, BIZNES, LEGISLACJA 21 CZERWCA 2022

W dniu 21 czerwca 2022 roku odbyła się konferencja „Nieruchomości komercyjne w ciekawych czasach – ekonomia, biznes, legislacja.

W programie konferencji:

PANEL #1  “MAKROEKONOMIA – TRENDY 2022″

Debata ekonomistów: dr Małgorzaty Starczewskiej-Krzysztoszek – wykładowczyni na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Członkini Rady Naukowej Instytutu Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju oraz Towarzystwa Ekonomistów Polskich oraz Andrzeja Kubisiak – Zastępcy Dyrektora Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Moderatorem debaty był Ignacy Morawski – Puls Biznesu, SpotData.

PANEL #2  “INWESTORZY, DEWELOPERZY i BANKI W OBLICZU ZMIAN”

W debacie udział wzięli: Łukasz Jachna – Chief Capital Markets Officer, Członek Zarządu 7R S.A., Justyna Kędzierska-Klukowska – Head of Warsaw Office Berlin Hyp AG, Przemysław Pyrkowski – Dyrektor Building Consultancy BNP Paribas Real Estate, Sebastian Suchodolski – Leasing Director Cavatina, Renata Grzonkowska – Corporate Client Director Corporate Real Estate Financing Santander Bank Polska S.A. oraz Marcin Hołdyński – Dyrektor Grupy Projektów NDI S.A. Moderatorem debaty był Krzysztof Cipiur – Managing Partner Knight Frank.

PANEL #3  “CZY DEWELOPERZY i INWESTORZY SKORZYSTAJĄ NA PLANOWANYCH ZMIANACH  LEGISLACYJNYCH?

Prezentacje: Michał Gil – Dyrektor Departamentu Planowania Przestrzennego Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Krystyna Wąchała-Malik – Członek Zarządu PFR Nieruchomości S.A.

W debacie udział wzięli: Michał Gil – Dyrektor Departamentu Planowania Przestrzennego Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Krystyna Wąchała-Malik – Członek Zarządu PFR Nieruchomości S.A., Weronika Guerquin-Koryzma – Partner Head  of Real Estate Baker McKenzie, Członkini Zarządu PINK, Michał Witkowski – Director Living Services Colliers oraz Karol Dzięcioł – Dyrektor Rozwoju Develia S.A. Moderatorem debaty była Mira Kantor-Pikus – Partner Cushman & Wakefield.

Dziękujemy wszystkim osobom za udział w wydarzeniu.

Agenda konferencji dostępna jest TUTAJ

Prezentacja PFR Nieruchomości S.A. do pobrania TUTAJ

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest TUTAJ