04 września 2020
AGENDA SPOTKANIA 9:30- 9:45 „Zanieczyszczenie powierzchni ziemi od strony praktycznej: regulacje, ryzyka, dostępne rozwiązania i nadchodzące zmiany w przepisach” (prezentacja)
24 sierpnia 2020
Na pakiet zmian w ramach Prawa komunikacji elektronicznej, który – w większości – implementuje do polskiego porządku prawnego EKŁE składają
28 lipca 2020
W projekcie proponuje się, aby waga ryzyka równa 100% dotyczyła lokali biurowych lub innych nieruchomości komercyjnych usytuowanych na terenie RP,