Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych Partnerem Konferencji “Future of Real Estate 2023” organizowanej przez Property Forum i RICS [14 listopada 2023]

Property Forum i RICS zapraszają na spotkanie inwestorów, deweloperów i ekspertów branży nieruchomości – Konferencję “Future of Real Estate 2023”, która jest świetną okazją do dyskusji na temat nadchodzących trendów w branży oraz zagłębienia się w przyszłość dynamicznego i stale ewoluującego świata nieruchomości. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria w dniu 14 listopada 2023 roku.

Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych (PINK) jest Partnerem Branżowym konferencji.

LINK do AGENDY KONFERENCJI

Przy zakupie biletów członkowie Stowarzyszenia PINK mogą skorzystać z 20-procentowego upustu! Zainteresowanych skorzystaniem z upustu prosimy o maila na adres: kontakt@stowarzyszeniepink.org.pl

LINK DO REJESTRACJI NA KONFERENCJĘ