Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych Patronem Konferencji „Nowe wyzwania dla Służewca” organizowanej przez Stowarzyszenie Lepszy Słuzewiec [19 stycznia 2023]

Rok 2023 rok to dla branży nieruchomości czas pełen wyzwań. O tym, jak się na nie przygotować będą rozmawiać goście zaproszeni do udziału w konferencji eksperckiej organizowanej przez Stowarzyszenie Lepszy Służewiec, która odbędzie się 19 stycznia 2023 r. o godz. 9.00 w hotelu 4 Points by Sheraton przy ul. Suwak 7B.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy – Michał Olszewski, który w imieniu Prezydenta m.st. Warszawy prowadzi zadania z zakresu architektury, zagospodarowania przestrzennego, polityki związanej z pozyskiwaniem funduszy europejskich, polityki miejskiej oraz polityki metropolitarnej. Opowie on o tym, jakie wyzwania stoją przed samorządem w dobie kryzysu energetycznego i uszczuplania jego dochodów, oraz jak władze Warszawy się na nie przygotowują.

Podczas Konferencji odbędzie się również premiera raportu frmy Savills „Służewiec 2023” oraz prezentacja raportu organizacji Mobilne Miasto poświęconego Hubom Mobilności.

Panel dyskusyjny – Kryzys czy szansa – rynek nieruchomości ad 2023 – poprowadzi @Tomasz Szpyt – redaktor naczelny Property Insider, a rozmawiać będą:

➡️Monika Szelenberger – Head of Leasing & Asset Management Adgar Poland;

➡️Piotr Nizio – CEO & Co-Founder – ParkCash;

➡️Witold Zatoński – Partner Zarządzający – Syrena Real Estate;

➡️Jacek Kałużny – Dyrektor Działu Corporate Finance & Valuaton – Savills;

➡️Wanda Stolarska – Zastępca Dyrektora – Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego.

Spotkanie będzie okazją do podsumowania najważniejszych zmian, jakie zaszły w ciągu ostatnich sześciu lat na warszawskim Służewcu, co przedstawią organizatorzy konferencji Jakub Kompa oraz Jakub Gładysz.

W dyskusji o tym, czy Służewiec może być dzielnicą nr 1 w Warszawie, posłuchamy:

➡️Magdalena Młochowska – Dyrektor Koordynator ds. zielonej Warszawy;

➡️Adam Jędrzejewski – Founder & CEO – Mobilne Miasto;

➡️Agnieszka Kaczmarczyk – Naczelnik Wydziału Zagospodarowania – BaiPP;

➡️Daniel Czarnecki – Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Właściciela – Savills;

➡️Emil Górecki – Manager ds. komunikacji – Echo Investment.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja pod adresem: https://app.evenea.pl/event/konfsluzewiec.