Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych Patronem VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawa Nieruchomości „Rynek nieruchomości w obliczu aktualnych zmian społeczno-ekonomicznych”. [23 stycznia 2024]

ELSA Poznań (Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań), działające przy Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, organizuje VII Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Nieruchomości „Rynek nieruchomości w obliczu aktualnych zmian społeczno-ekonomicznych”.  Wydarzenie online odbędzie się 23 stycznia 2024 roku. Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych ponownie objęła konferencję patronatem.

Tegoroczna edycja skupiać się będzie na zmianach społecznych oraz ekonomicznych, które wpływają na rynek nieruchomości w Polsce.

💡Interesuje Cię zastosowanie OZE na rynku nieruchomości?

💡Zastanawiasz się jaki wpływ na rynek nieruchomości będzie miała reforma planowania przestrzennego?

💡Ciekawi Cię jakie są potencjalne metody rozwiązania kryzysu mieszkaniowego?

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań ma przyjemność zaprosić na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Nieruchomości “Rynek nieruchomości wobec aktualnych zmian społeczno-ekonomicznych”, która odbędzie się 23 stycznia 2024 r. w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Co roku tematyka Konferencji skupia się na aktualnych problemach prawa nieruchomości. W ramach tegorocznej edycji eksperci zmierzą się z zagadnieniami z pogranicza ekonomii i prawa, szczególnie w zakresie idei zrównoważonego rozwoju, kryzysu mieszkaniowego czy aktualnych zmian w przepisach.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a każdy zapisany uczestnik obecny podczas minimum jednego (pełnego) panelu Konferencji otrzyma certyfikat.

W ramach konferencji odbędą się trzy panele:

1. Branża nieruchomości a idea zrównoważonego rozwoju.
  2. Kryzys mieszkaniowy w Polsce i na świecie.
  3. Szanse i zagrożenia dla rynku nieruchomości – perspektywa prawno-ekonomiczna.

Warto wspierać takie inicjatywy. Warto posłuchać ekspertów. Link do wydarzenia tutaj➡️http://tinyurl.com/VIIOKN