Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych (PINK) partnerem raportu Business Environment Assessment Study (BEAS) dotyczącego Szczecina [premiera 23 kwietnia 2024]

Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych (PINK) jest Partnerem badania przygotowanego przez Antal oraz Cushman & WakefieldBusiness Environment Assessment Study (BEAS) – poświęconemu potencjałowi inwestycyjnemu największych poskich miastapolskich miast: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta, Łodzi, Katowic, Szczecina i Lublina.

W dniu 23 kwietnia 2024 roku w Szczecinie odbędzie się premiera już czwartej, nowej odsłony cyklu raportów raportu BEAS – Szczecin. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane najnowsze dane dotyczące postrzegania otoczenia inwestycyjnego przez przedsiębiorców, a także planów w zakresie inwestowania, zatrudniania oraz zapotrzebowania na przestrzeń biurową. Doświadczeni eksperci z branży nieruchomości, rynku pracy i prawa omówią trendy i aspekty, które będą miały wpływ na kształtowanie otoczenia biznesowego w nadchodzących zarówno miesiącach, jak i latach. 

Raporty BEAS dostępne pod adresem: www.investmentpotential.pl