Stowarzyszenie PINK udostępnia dla zainteresowanych Poradnik “Oszczędzanie energii w budynkach komercyjnych”

5 grudnia 2022 roku odbyła się premiera Poradnika “Oszczędzania energii w obiektach komercyjnych”, przygotowanego przez Polską Izbę Nieruchomości Komercyjnych  i Polską Radę Centrów Handlowych. Publikacja zawiera rekomendacje dotyczące różnych sposobów redukowania zużycia energii elektrycznej, ciepła i mediów w obiektach biurowych, handlowych, magazynowych.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie Poradnikiem oraz ważkość  i aktualność problemu uzanaliśmy za celowe udostępnić go nie tylko członkom PINK i PRCH, ale też wszystkim zainteresowanym.

Poradnik można zamówić w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej poprzez formularz zgłoszeniowy. Wysyłka Poradnika rozpoczyna się 19 grudnia 2022 roku.