Shortlist konkursu Top Woman in Real Estate 2023 – oddaj swój głos na najpopularniejszą kobietę branży nieruchomości! Stowarzyszenie PINK Partnerem Wydarzenia

Mamy przyjemność poinformować, iż ogłoszono shortlist VI edycji konkursu Top Woman in Real Estate. Spośród prawie 150 zgłoszeń wyłoniono Finalistki tegorocznej edycji plebiscytu. Podczas obrad, które odbyły się 20 kwietnia, Jury wybrało po 5 kandydatek w każdej kategorii na tzw. shortlist. Laureatki poszczególnych kategorii poznamy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 15 czerwca w Fortecy Kręglickich w Warszawie.

Top Woman in Real Estate to konkurs dedykowany kobietom aktywnie działającym w branży nieruchomości i budownictwaW tegorocznej edycji uczestniczki wystartowały w 17 kategoriach, w tym 4 kategoriach specjalnych, które wyłonią najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firmę wspierającą kobiety, Personality of the Year – czyli kobietę zajmującą stanowisko top management, która miała największy wpływ na branżę nieruchomości, oraz niezależną kategorię „People’s choice”.

W ramach kategorii People’s choice – Online Voting odbywa się smsowe głosowanie, w którym spośród wszystkich finalistek konkursu, internauci wybiorą osobowość roku 2023. Szansę na dodatkowy tytuł i statuetkę ma każda z Pań, która zakwalifikowała się do finału.

Aby oddać głos, należy wysłać wiadomość SMS o treści “TOP.numer_kandydatki” (np. TOP.55) pod numer +48 799 448 268. Z jednego numeru telefonu głosować można tylko jeden raz na wybraną kandydatkę, zagłosować można na maksymalnie 3 kandydatki. Kolejne SMS-y nie będą brane pod uwagę. Koszt wysłania wiadomości zgodny z taryfą operatora.

Głosowanie potrwa do godziny 23:59, 15 maja 2023 roku.

Kryteria oceny kandydatek to m.in.: rozpoznawalność w branży nieruchomości, propagowanie idei biznesu opartego o szacunek i równe szanse dla wszystkich pracowników, wybitne osiągnięcia zawodowe oraz podejmowanie nowych wyzwań.

Więcej informacji na temat głosowania znajduje się tutaj: https://www.topwoman.pl/glosowanie-2023/