Start VI edycji konkursu Top Woman in Real Estate. Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych (PINK) Organizacją Wspierająca.

Wystartowała VI edycja konkursu Top Woman in Real Estate. To wyjątkowy plebiscyt dedykowany kobietom, działającym w branży nieruchomości na rynku polskim, które w ubiegłym roku odniosły sukces lub wyróżniły się osiągnieciami na tle innych. Dodatkowo wyłonione zostaną firmy wspierające kobiety oraz zespoły zarządzane przez kobiety, które w ostatnim roku odniosły sukces w swojej dziedzinie.

Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych (PINK) została Organizacją Wspierająca Konferencję “Kobieta Przyszłości” oraz VI edycję konkursu i gali Top Woman in Real Estate.

Do konkursu można zapisać się samemu, zgłosić mogą nas koleżanki i koledzy z pracy, a także pracodawca, agencja PR lub organizacja branżowa. Składanie kandydatur trwa od 15 lutego do 26 marca 2023 roku. Aby przystąpić do konkursu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla kandydatki lub firm i zespołów dostępny na stronie https://www.topwoman.pl/konkurs/.

Finalistki i laureatki konkkursu zostaną wyłonione podczas obrad kapituły Jury konkursu. W skład Jury wchodzą autorytety z branży nieruchomości i budownictwa, wyróżniające się wybitną wiedzą i doświadczeniem. W każdej kategorii zostanie wyłonionych nie więcej niż 5 finalistek. W kategorii specjalnej People’s Choice – online voting, znajdą się finalistki wszystkich kategorii konkursu, na które będzie można oddawać swoje głosy. Głosowanie online potrwa od 26 kwietnia do 15 maja. Pełna lista finalistek zostanie umieszczona na stronie internetowej konkursu www.topwoman.pl do dnia 26 kwietnia 2023 roku, wraz z opisem ich sylwetek i osiągnięć. Zwyciężczynie z każdej z kategorii ogłoszone zostaną na finałowej Gali Top Woman in Real Estate, która odbędzie się 15 czerwca w Warszawie.

Już można rezerwować bilety na wydarzenie na stronie www.topwoman.pl