WEBINAR PINK: Finansowanie i refinansowanie spółek z branży nieruchomości w kontekście wymogów ESG – Część 1 [11 października 2022 roku]

Zapraszamy na wydarzenie on-line, które odbędzie się 11 października 2022 roku o godz. 10:00.

W trakcie spotkania chcemy wejść głęboko w tematykę finansowania i refinansowania spółek nieruchomościowych w kontekście wymogów ESG. Jednocześnie przedstawić wiedzę praktyczną z tego zakresu. Spotkanie poprowadzą eksperci pracujący bezpośrednio z instytucjami finansowymi i przy wdrażaniu regulacji, a jednocześnie praktycy, którzy podzielą są doświadczeniem z prowadzonych projektów:

• Łukasz Łyczko – Counsel, Radca Prawny, PwC Legal
  • Marta Hincz – Counsel, Radca Prawny, PwC Legal
  • Agnieszka Grodzińska – Piotrak – Manager, Risk Assurance Services, PwC Polska

AGENDA:

1. Obowiązki instytucji finansowych mające wpływ na raportowanie podmiotów z rynku nieruchomości na tle regulacyjnym.
  2. Harmonogram i zakres raportowania niefinansowego.
  3. ESG a assety nieruchomościowe.
  4. Green loans oraz sustainability linked loans.
  5. Dojrzałość ESG spółek z branży nieruchomości w Polsce.
  6. Sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie online (11.10) jest bezpłatne dla reprezentantów firm członkowskich Stowarzyszenia PINK. Dla pozostałych uczestników opłata za udział w wydarzeniu to 300,00 PLN + VAT.

LINK DO REJESTRACJI