WEBINAR PINK: Przykłady praktyk w zielonych umowach najmu w Polsce [24 października 2023]

PRZYKŁADY PRAKTYK W ZIELONYCH UMOWACH NAJMU W POLSCE

WYDARZENIE ORGANIZOWANE W TRYBIE ON-LINE
24 PAŹDZIERNIKA 2023 godz. 10:00 – 11:30

Podczas tego spotkania podsumujemy dotychczasowe prace ekspertów Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych (PINK) nad przeglądem praktyk zastosowania zielonych postanowień w umowach najmu na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Szczegółowa ich prezentacja będzie częścią Raportu ESG przygotowanego wspólnie przez PINK i PRCH, który ukaże się w grudniu 2023.

Rozpoczniemy od krótkiego omówienia stosowanych praktyk na rynku, którą przedstawią Marta Hincz – Counsel | Attorney at Law (PwC Legal) oraz Joanna Winter-Szymańska – Counsel | Attorney at Law (Crido), a następnie Piotr Przybylski Counsel (Allen & Overy)  i Kamil Matyskiewicz – Senior Associate (Baker McKenzie) poprowadzą dyskusję na temat wdrażania/stosowania zielonych umów najmu z udziałem przedstawicieli branży nieruchomości:

Łukasz Białecki – Head of Real Estate Financing w Bank Pekao * Marta Grabska – Asset Manager w Cromwell Property Group * Klaudia Klimowska – Senior Leasing Lawyer w ECE Projektmanagement Polska * Paweł Kotlarski – Director ESG & SUS, Property Management w CBRE * Łukasz Pawikowski – Head of AM CEE & Nordics w Macquarie Asset Management * Magdalena Wojcieszkiewicz – Prawniczka / Lawyer w Skanska Property Group.

Spotkanie online jest bezpłatne dla reprezentantów firm członkowskich Stowarzyszenia PINK i PRCH.
Dla pozostałych uczestników opłata za udział w wydarzeniu to 300,00 PLN + VAT.