WEBINAR PINK: Zielone umowy najmu – przyszłością rynku nieruchomości? [30 listopada 2022 roku]

Zapraszamy na trzecie wydarzenie on-line dotyczące tematyki ESG, które odbędzie się 30 listopada 2022 roku o godz. 14:00.

Podczas tego spotkania przyjrzymy się różnym postanowieniom zielonych umów najmu, omówimy, czy i w jakim stopniu interesują one najemców, deweloperów i inwestorów oraz zastanowimy się, czy zielone najmy odegrają rolę w transformacji branży nieruchomości. Rozpoczniemy od prezentacji, którą przedstawi Paulina Pawłowskaradca prawny i Senior Associate w Kancelarii Baker McKenzie, a następnie odbędzie się dyskusja z udziałem przedstawicieli branży nieruchomości:

• Seweryna Afanasjew – Head of Asset Management, Globe Trade Centre
  • Katarzyna Chwalbińska-Kusek – Head of ESG & Sustainability, Savills
  • Joanna Lewandowska – Transaction Manager Capital Markets, AXI IMMO
  • Marek Stasieńko – Leasing Director, Skanska Property Poland
  • Dorota Suchodolska – Director, Head of Property Management Operations, Sierra Balmain Property Management
  • Dawid Wątorski – Senior Leasing Manager, CA Immo Real Estate Management Poland

Spotkanie online (30.11) jest bezpłatne dla reprezentantów firm członkowskich Stowarzyszenia PINK. Dla pozostałych uczestników opłata za udział w wydarzeniu to 300,00 PLN + VAT.

LINK DO REJESTRACJI